Contact

Contactgegevens locaties en administratie

Locatie Rudolf Steinerschool Alkmaar

Sperwerstraat 1

1826 KL Alkmaar

Telefoon BSO Alkmaar:  06 – 83 80 01 02

Peutergroep Tummetot:    06 – 24 55 61 21

Email: alkmaar@devlinderboom-opschool.nl

Locatie Rudolf Steinerschool Haarlem Engelandlaan

Engelandlaan 2

2034 NA Haarlem

Telefoon BSO 1 Haarlem Engelandlaan:  06  – 51 20 30 14

peutergroep Vlinderboom Haarlem en BSO 2: 06 48 90 57 44

Email: haarlem@devlinderboom-opschool.nl

Locatie Rudolf Steinerschool Haarlem Aziëweg

Spijkerboorpad 4

2037 EA Haarlem

Email: azieweg.haarlem@devlinderboom-opschool.nl

Telefoon BSO Haarlem Aziëweg : 06  – 24 51 24 21 (ma-di-do-vrijdag vanaf 12.45 uur)

Locatie de Sterrenzanger Oudorp

Raadhuisstraat 3

1829 BT Oudorp

Telefoon BSO Oudorp en Peutergroep ’t Zonnekind:  06 – 10 56 92 36

Email: oudorp@devlinderboom-opschool.nl

Locatie Vrije School Zaanstreek

Galjoenstraat 111-b

1503 AR Zaandam

Telefoon BSO en peutergroep Windekind Zaandam: 06 12 13 51 97

Email: zaandam@devlinderboom-opschool.nl

Locatie de Toermalijn Hillegom

Abellalaan 74

2182 TZ Hillegom

Telefoon BSO en peutergroep Vlinderboom Hillegom: 06 15 14 01 22

Email: hillegom@devlinderboom-opschool.nl

 

Administratie

Van Ostadestraat 1-3

2023 XA Haarlem

Contactpersoon: Eva Oenes        Telefoon: +31 – (0)6 36 49 31 22

(te bereiken op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 15.00 uur)

Overige dagen Wido Jonges +31 – (0)6 47 55 46 70

Email: administratie@devlinderboom-opschool.nl

Inschrijven voor peutergroepen of buitenschoolse opvang gaat alleen via het website formulier.

UA-69849063-1